Moto Global Polska Akcesoria Bluza Suzuki na motor

Bluza Suzuki na motor


bluza suzuki na motor

Bluza Suzuki jest dla każdego, ale czy jesteś motocyklistą Suzuki? Zawodnikiem Suzuki na motocyklu i poza nim? Jeśli nie, to czy jesteś kibicem żółtego, niebieskiego, czarnego zespołu Suzuki, BSB lub MotoGP? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, przejdź od razu do naszego artykułu o Suzuki, aby dowiedzieć się więcej o odzieży Suzuki.

Co znajduje się w ofercie Suzuki?

Oprócz motocykli znajduje się również bluza Suzuki bądź inna odzież.

Wybór odzieży Suzuki sięga od płaszczy, poprzez kurtki, aż po breloczki do kluczy. Odzież Suzuki ma swobodny charakter. Możesz ją nosić jako warstwę pod ochronną kurtką motocyklową lub na co dzień. Wybór należy do Ciebie. A wybór jest bardzo szeroki. Płaszcze i kurtki na zimne lub deszczowe dni, a także breloczki z PVC, przemyślane tak, aby nie porysowały motocykla w stacyjce. Kevin Schwantz został uczczony swoim emerytowanym numerem 34, wyhaftowanym na bluzie z kapturem, koszulce polo, t-shircie i czapce.

Jest szerszy wybór t-shirtów i bluz z kapturem z nadrukami w różnych stylach. Niektóre upamiętniają korzenie Suzuki, Hamamatsu, dla mężczyzn i pań, inne popularne motocykle, takie jak GSX-R, lub wydarzenie Isle of Man TT.

Zimowe cuda w odzieży w tym bluza Suzuki

Gdy nadejdą chłodniejsze temperatury i liście zbrązowieją, ważne jest, aby zapewnić sobie przytulność i ciepło. Suzuki ma dla Ciebie zimową parkę, która zapewni Ci to właśnie. Kaptur z futrzanym obszyciem można naciągnąć na głowę, aby nie zmarznąć, a wodoodporna kurtka zewnętrzna zadba o Twoje ciało. Pozostanie suchym zapewni Ci ciepło, podobnie jak wewnętrzna wyściełana wkładka. Wewnątrz znajduje się dziewięć kieszeni, w których możesz schować wszystkie swoje rzeczy! Pasuje ona do obszytej futrem czapki Suzuki Russian Hat, która zapewnia ciepło głowy, a czerwone logo Suzuki jest dumnie umieszczone z przodu. Team Blue ma pikowaną kurtkę w stylu puffa. Jest to kolejna ciepła i wygodna opcja, która sprawi, że nie staniesz się niebieski zimą.

bluza na motor suzuki

Żółty zespół, czarny zespół, niebieski zespół – cały sprzęt zespołowy!

Żółty, czarny, niebieski, MotoGP i BSB. Dodajmy do tego zespół i mamy pięć różnych serii odzieży dla kibiców Suzuki. Wybór jest różny, ale każdy z nich został zaprojektowany tak, abyś czuł się częścią zespołu! Bluzy z kapturami zawodników (MotoGP i BSB) odwzorowują te dla zawodników z logo sponsorów. Oprócz odzieży Suzuki, zespół BSB ma parasolkę, która zapewni schronienie podczas mokrych dni na torze, a zespół MotoGP – wybór naklejek, którymi można ozdobić notatnik lub swoje zapiski z wyścigów. Dostępne są również kurtki przeciwdeszczowe, kurtki zespołowe oraz damskie i męskie topy.