Moto Global Polska Motory Honda CBR 125

Honda CBR 125


honda cbr 125

Honda CBR 125 została po raz pierwszy zaprezentowana w 2004 roku, aby zastąpić starzejący się model NSR125 i stała się hitem w krajach, w których obowiązuje system licencji warstwowych.

W przeciwieństwie do swoich większych braci o pojemności 600cc i 1000cc, ten mały motocykl jest napędzany przez znacznie mniejszy, chłodzony cieczą, jednocylindrowy, 4-suwowy silnik o pojemności 125cc. Na tym małym potworze nie będziesz przelatywał przez ruch uliczny z prędkością trzycyfrową. Brak możliwości niebezpiecznej prędkości nie jest niczym złym, szczególnie dla nowego motocyklisty lub kogoś, kto ma problemy z poznaniem swoich granic. Motocykl ma wystarczającą moc, aby dorównać prędkościom na autostradzie, ale będziesz musiał być bardziej strategiczny przy wyprzedzaniu, ponieważ nie będziesz miał do dyspozycji ogromnej ilości koni mechanicznych.

Miejski motocykl

Ten motocykl jest wyposażony w nieregulowane zawieszenie, ale nie sądzę, żeby dla większości motocyklistów był to jakiś problem. Opony są znacznie węższe niż przeciętne opony, ale nie daj się zwieść, nadal możesz się dość mocno pochylić nawet z tymi chudymi kołami! Moc, obsługa i jest podobna do skutera 125cc, ale powiedziałbym, że pozycja siedząca i ręczna skrzynia biegów uczyniłaby go znacznie przyjemniejszym do jazdy w mieście i na autostradzie. Jeśli myślisz o uzyskanie skutera do narzędzia wokół miasta z, chciałbym spojrzeć naCBR125 jeśli masz szczęście żyć w kraju, gdzie sprzedają je.

cbr 125 honda

Styl Hondy CBR 125

Ten motocykl wygląda po prostu fantastycznie! Honda wzięła przykład z większych motocykli podczas projektowania tego motocykla i to naprawdę widać. Założę się, że gdyby ktoś miał ten motocykl w Stanach, większość ludzi nawet nie wiedziałaby, co to jest i założyłaby, że jest to motocykl o znacznie większej pojemności. Widziałem nawet kilka wersji tego motocykla w malowaniu Repsol, co muszę przyznać, że jest jednym z najfajniejszych motywów replik wyścigowych, jakie istnieją. W porównaniu z antycznym wyglądem Ninja 250, CBR125 wygrałaby w konkursie piękności za każdym razem.