Kask Yohe


kaski yohe

Stylowe i tanie kaski, które sprawiają wrażenie, że są warte znacznie więcej pieniędzy niż za nie zapłacisz.
Yohe to wschodząca marka, często spotykana na ulicach różnych krajów. Wyglądają jak należy, czują się jak należy i są w pozornie bezkonkurencyjnej cenie.
Oglądanie droższych marek wydaje się niemal bezcelowe, gdy możesz kupić kask Yohe za około 300 zł. Wydaje się, że jest to idealny kask za tak małe pieniądze.

Są to świetne kaski za te pieniądze, nie ma co do tego wątpliwości. Ale ważne jest, aby nie stracić miejsca, że przy głębszej inspekcji te kaski nie dorównują jakością droższym markom. Yohe jeśli chcesz miejski kask, który jest lepszy niż przeciętne kaski na ulicach, ale tańszy niż prawdziwe marki.

Jednak dla poważnej jazdy, kupujący powinien być sprawdzić ofertę firmy.

Zalety kasków Yohe

Większość kasków jest wykonana z ABS o wysokiej twardości, wysoka odporność na uderzenia. Wysoce funkcjonalny materiał Coolmax, która odprowadza pot, komfort w każdej chwili.

  • Kaski posiadają standardy bezpieczeństwa i ochronią Cię przed niechcianymi urazami.
  • Nie ważne czy jeździsz na motorze czy na rowerze, marka oferuje kaski dla każdego!
  • Wiele rozmiarów na każdą głowę
  • Smukły styl, aerodynamiczna forma i nieskazitelne wykończenie
  • Komfortowa budowa
  • Bardzo dobre zarządzanie hałasem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Świetna cena za kask gotowy do jazdy

O firmie

YOHE to chińska marka kasków motocyklowych należąca do firmy produkcyjnej Foshan Nahai YOHE Helmet Manufacturing Co. Ltd. Firma została założona w 1993 roku i mieści się w Yannan Industrial Area, Jiujiang Town, Nanhai District, Foshan city, Guangdong province w Chinach.

Obecnie firma jest jednym z największych producentów kasków w Chinach, który zajmuje się produkcją kasków od ponad 25 lat. Firma posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe i produkcyjne. Dzięki temu YOHE produkuje swoje własne produkty, a także obsługuje inne znane na całym świecie marki.

Obecnie Yohe Helmet Manufacturing Company posiada cztery bazy produkcyjne, w tym zakład produkujący soczewki, zakład produkujący EPS, zakład produkujący naklejki, oraz pełnowymiarowy zakład badawczo-rozwojowy. Obecnie roczna zdolność produkcyjna firmy wynosi ponad 4 miliony sztuk kasków.

Marka opracowała ponad 120 modeli kasków, posiada 12 własnych patentów projektowych i technicznych. Firma posiadała certyfikat ISO9001:2015. Ponadto, ich produkt osiągnął światowe standardy i jest w stanie produkować zgodnie z normami SNELL, DOT, ECE, AS, NBR, SG i JIS.

Odpowiednio, firma produkuje również kaski, przyłbice, EPS i inne produkty do kasków dla wielu innych renomowanych marek kasków. Dzięki temu firma współpracuje z dużymi grupami klientów z Europy, Ameryki, Oceanii i Azji. W tym samym czasie kaski marki YOHE są rozprowadzane w tych regionach, obejmując 55 krajów.

o kaskach firmy yohe

W Bangladeszu firma YOHE jest obecna od około dekady. We wcześniejszym okresie, YOHE nie miało oficjalnej dystrybucji na tym rynku. Obecnie jednak YOHE International zajmuje się oficjalną dystrybucją produktów YOHE w Bangladeszu. Opisując się jako najlepszy hurtownik kasków w kraju, firma dystrybucyjna jest zobowiązana do zapewnienia jakości i spójności na tym rynku.