Moto Global Polska Motory Vespa zapowiada specjalną edycję 946 Bunny Edition

Vespa zapowiada specjalną edycję 946 Bunny Edition


Vespa

Początek nowego roku księżycowego przynosi nam nie tylko entuzjazm odrodzenia i radość wiosny, ale także ikonografię nowego zwierzęcia do odniesienia w horoskopie. 22 stycznia 2023 roku wita rok królika, symbol i omen spokoju, dobrobytu i szacunku dla przeszłości.

Aby zbiegać się z 10. rocznicą powstania Vespy 946, ta „królicza” edycja jest dedykowana rokowi królika i zostanie wydana w limitowanej i numerowanej serii 1000 sztuk. Będzie to tylko pierwszy etap ważnego projektu, który obejmie kolejne 12 lat, w ramach którego zostanie wprowadzona coroczna edycja, inspirowana zwierzęciem z horoskopu księżycowego danego roku.

Vespa bunny

Od swojego debiutu w 2013 roku, Vespa 946 ugruntowała swoją pozycję jako archetyp Vespy jutra, która interpretuje wartości, które uczyniły Vespę globalną ikoną, jednocześnie wstrzykując jej współczesnego ducha i nastawienie na przyszłość. Jest to włoskie arcydzieło, które stało się prawdziwym przedmiotem kolekcjonerskim, nabierając kształtów w dedykowanej linii produkcyjnej, która bardziej przypomina atelier haute couture niż cokolwiek innego. Ta specjalna wersja jest wydana w przeróbce klasycznej zielonej Vespy, aby symbolizować miłość do zabawy, lekkość serca i naturę typową dla osób urodzonych pod tym znakiem. Na nadwoziu zerka stylizowana sylwetka królika.

Wszystkie detale Vespa 946 10° Anniversario są wykonane w wyrafinowanym, wypalonym wykończeniu z ciepłymi refleksami, podczas gdy podwójnie tapicerowane siodło jest czarne z wypalonymi szwami i jest szyte ręcznie igłą i nitką, podobnie jak uchwyty.